Penzion Český ráj

česky deutsch english Espaňol slovensko

Penzion Český ráj, penzion v Českém ráji.

Penzion v Českém ráji
 

Penzion Český ráj, penzion v Českém ráji Vám nabízí:

 

Penzion v Českém ráji Vám ponúka jedny z najlepších cien v regióne. Dom, kde je ubytovanie poskytované, sa nachádza na pokojnom a slnečnom mieste na okraji mesta Turnova s výhľadom na Trosky, Valdštejn, Hlavatici, Kozákov, Hrubú Skálu a Sedmihorky. Možnosť vonkajšieho posedenia.

Penzion Český ráj služby :
Hosťom je k dispozícii vonkajšie posedenie s krbom a veľká záhrada. Parkovanie pri objekte. Pranie bielizne, možnosť zaistenia dopravy. Ubytovanie je vhodné pre skupiny i jednotlivcov, rodiny s deťmi i pracovníkov firiem.

Penzion Český ráj

Penzion Český ráj Vám nabízí ubytovanie ve dvou samostatných objektech v srdci Českého ráje na okraji mesta Turnova. 

Ubytovanie v penzionu 1 ve dvou až pěti lůžkových plně vybavených pokojích včetně ledničky a rychlovarné konvice. Celková kapacita našeho penzionu je dvacet míst. K dispozici je pro hosty plně vybavená kuchyňka s mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a sporákem s troubou. V penzionu jsou dvě WC a dvě sprchy. Na pokojích máte talíře příbory a hrníčky. Dva z pokojů penzionu mají velký balkón orientovaný na jižní stranu a nabízí tak příjemné posezení v letních dnech s překrásným výhledem na již výše zmiňované krásy Českého ráje.

Ubytování v penzionu 2 je ubytování apartmánového stylu ve dvou až tří lůžkových pokojích plně vybavených propojených vybavenou kuchyňkou a koupelnou se sprchovým koutem. Celková kapacita tohoto penzionu je devatenáct lůžek vybudovaných v roce 2010. I z tohoto objektu máte překrásný výhled do okolí Čekého ráje včetně Kozákova a mnoho dalších turisty hojně navštěvovaných míst.

U penzionu je velká zahrada s možností stanování, altán s krbem, zpevněná plocha na parkování a venkovní bazén.

Pro hosty našeho penzionu je možnost wifi připojeni zdarma. Prostory penzionu jsou výhradně nekuřácké. Kouření je povoleno jen na místech k tomu určených.

Přijdte i vy strávit neopakovatelnou dovolenou do tohoto překrásného malebného kraje nazývaného právem Český ráj a připojit se mezi naše spokojené zákazníky v našem penzionu Český ráj.

ZDE..... se Vám zobrazí mapa s umístěním penzionu Český ráj.
 


Turnov

Turnov má svou historii, památky a osobnosti a také výtečnou polohu. Leží na řece Jizeře obklopen malebnou krajinou Českého ráje, krajinou pískovcových skal, údolí, lesů, romantických zřícenin, pohádkových hradů, zámků a osobité lidové architektury. Však také právem nese označení "srdce Českého ráje". Město Turnov je ideálním východiskem pro výlety do této unikátní krajiny.
Pokud chcete vědět více o Turnovu klikněte ZDE.....


Český ráj

Tento jedinečný a ničím neopakovatelný kraj obklopuje město Turnov a to je právem nazýváno srdcem Českého ráje. Jako první v republice zde byla v roce 1955 vyhlášena Chráněná krajinná oblast Český ráj, jejíž území bylo ještě v roce 2002 rozšířeno. V roce 2005 se Český ráj stal součástí evropské sítě geoparků.
Pokud chcete vědět více o Českém ráji klikněte ZDE.....