Penzion Český ráj

česky deutsch english Espaňol slovensko

Penzion Český ráj, penzion v Českém ráji.

Penzion Český ráj
 

Penzion Český ráj, penzion v Českém ráji Vám nabízí:

 

Kontakt

tel.: +420 604 854 400

IČO: 61199052

e-mail: penzion-cesky-raj@seznam.cz    

gps: 50°34′31.87″N 15°11′8.47″E

Do své navigace napište: Mírová pod Kozákovem, U Rybníka 70.


Kontaktní formulář
Jméno a přijmení:
Telefon:
E-mail:
Zpráva:


Pokud se Vám neozveme do 24 hodin od odeslání Vašeho e-mailu, tak nás prosím kontaktujte znovu. Může se stát že se Váš e-mail zatoulá.
Děkujeme za pochopení.

Prosíme o dodržování času příjezdu (od 13:00 hod. do 18:00 hod.) a odjezdu (do 9:30 hod.). Pokud by jste měli zájem o jiný čas příjezdu, tak nás prosím včas kontaktujte.

Jak se k nám dostanete?

Používáte li navigaci, zadejte prosím do Vaší navigace Mírová pod Kozákovem, U Rybníka 70.


Prosím přečtěte si pečlivě, jak se k nám dostanete.

Pokud pojedete z Prahy nebo z Liberce, tak pojedete směr Jičín pořád po hlavní silnici kolem Lídlu ( na kruhovém objezdu rovně ). Po ujetí asi 800 m od Lídlu je po levé straně benzínová pumpa Benzina. Po ujetí dalších 500 m je odbočka doleva na Sekerkovy Loučky tam odbočíte a pojedete dalších 500 m do kopečka. Na horizontu je již cedule U Rybníka Mírová pod Kozákovem. Mezi druhým a třetím domem je odbočka doleva mezi ploty a na sloupu je žlutá cedule s černým nápisem penzion Michelle. Odbočíte doleva a pojedete až na konec.

Pokud pojedete od Hradce Králové, Jičína, tak pojedete směr Turnov. Asi dva kilometry před Turnovem jsou Sedmihorky po projetí Sedmihorek pojedete ještě zhruba 1200 metrů, po ujetí této vzdálenosti bude odbočka doprava směr Sekerkovy Loučky. Po odbočení doprava pojedete do kopečka, kde na horizontu je již cedule U Rybníka Mírová pod Kozákovem. Mezi druhým a třetím domem je odbočka doleva mezi ploty. Odbočíte doleva a pojedete až na konec.
ZDE..... se Vám zobrazí mapa s umístěním penzionu.