Penzion Český ráj

česky deutsch english Espaňol slovensko

Penzion Český ráj, penzion v Českém ráji.

Penzion Český ráj
 
Penzion Český ráj, penzion v Českém ráji Vám nabízí:
 

Stravování 

Točené pivo Rohozec 11° je Vám nonstop k dispozici. Regionální pivo Českého ráje. V nově vybudované společenské místnosti najdete automat na točené pivo a je Vám zde k dispozici také automat na kávu, horkou čokoládu, nebo cappuccino. Nově jsme pro Vás přidali do automatu na chlazené nápoje také točenou limonádu malina a bílé víno.

Stravování je možné ve vybavené kuchyňce v penzionu s mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a indukčním vařičem. Lednice jsou součástí každého pokoje. Pokud se rozhodnete stravovat v nedalekých restauracích Turnov a Sedmihorky, tak si jistě vyberete (všechny do 2 km od penzionu).


Pokud si budete chtít přivézt vlastní chlazení a pivo, bude Vám napočítán poplatek za spotřebovanou energii ve výši 200,-Kč/den. Nebude umístěno ve vnitřních prostorách a bude nahlášeno před příjezdem.


ZDE..... se Vám zobrazí mapa s umístěním penzionu.
 


Turnov

Turnov má svou historii, památky a osobnosti a také výtečnou polohu. Leží na řece Jizeře obklopen malebnou krajinou Českého ráje, krajinou pískovcových skal, údolí, lesů, romantických zřícenin, pohádkových hradů, zámků a osobité lidové architektury. Však také právem nese označení "srdce Českého ráje". Město Turnov je ideálním východiskem pro výlety do této unikátní krajiny.
Pokud chcete vědět více o Turnovu klikněte ZDE.....


Český ráj

Tento jedinečný a ničím neopakovatelný kraj obklopuje město Turnov a to je právem nazýváno srdcem Českého ráje. Jako první v republice zde byla v roce 1955 vyhlášena Chráněná krajinná oblast Český ráj, jejíž území bylo ještě v roce 2002 rozšířeno. V roce 2005 se Český ráj stal součástí evropské sítě geoparků.
Pokud chcete vědět více o Českém ráji klikněte ZDE.....